Wysyłka już w ciągu 48 godzin!

Nasza firma ceni sobie czas klientów, dlatego przesyłki staramy się nadać w ciągu 48 godzin (Od poniedziałku do piątku z wyjątkiem świąt).  Wszystkie nasze produkty są szyte na zamówienie, dlatego też w okresie wzmożonej sprzedaży czas ten może się wydłużyć. 

Czas wysyłki uzależniony jest od wybranej formy zamówienia.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM za pomocą usługi DotPay:

Ze względu na to,  iż przelewy tą formą dochodzą natychmiastowo, przesyłki wysyłane są w ciągu 48 godzin od momentu zamówienia i wpłaty pieniędzy.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM za pomocą przelewu bankowego tradycyjnego

Wszelkie wpłaty dokonywane tą formą dochodzą w zależności od banku.  Przelewy dokonywane są na konto banku ING Bank Śląski, więc dokonując przelewu z tego samego banku, dochodzą one natychmiastowo (przesyłka jest wysyłana w ciągu 48 godzin od zamówienia). W przypadku realizacji zamówienia poprzez inny bank przelewy zostają średnio odnotowane w przeciągu 2 dni roboczych od momentu dokonania przelewu. Wysyłka zostaje nadawana w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania przelewu.

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM za pomocą przekazu pieniężnego na numer bankowy.

Przy wyborze opcji przekazu pieniężnego należy pamiętać, iż czas realizacji tej formy wpłaty trwa 3-4 dni roboczych od momentu wpłaty pieniędzy w punkcie. Przy wyborze opcji „expres” przekaz pieniężny wpływa w przeciągu jednego dnia roboczego od momentu wpłaty pieniędzy w punkcie. Przesyłka zostaje nadana w ciągu 48 godzin od momentu odnotowania wpływu kwoty pieniężnej na koncie bankowym.

PŁATNOŚĆ przy odbiorze przesyłki pobraniowej

W przypadku wyboru opcji płatności za pobraniem przesyłka zostaje nadana w przeciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia  (opłata zostaje uiszczona kurierowi przesyłki w gotówce)

PŁATNOŚĆ przy odbiorze osobistym

Po kontakcie mailowym bądź telefonicznym odebranie towaru jest możliwe po 48 godzinach - opłatę można uiścić bezpośrednio u sprzedawcy jak i przelewem. Odbiór towaru w przypadku płatności przelewem możliwy jest wyłącznie po otrzymaniu przez Nas płatności.  ( Kontakt telefoniczny możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00).

Realizacja wszystkich zamówień oraz ich wysyłka odbywa się od poniedziałku do piątku do godziny 13:00

 

*Dotyczy zamówień złożonych przed godziną 13:00 przy wybraniu opcji DPD. 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów!