Najwyższa jakość oferowanych produktów!

 

Nasza firma oprócz najniższych cen w branży tekstylnej na rynku międzynarodowym charakteryzuje się również najwyższą jakością oferowanych produktów w obszarze jakim są tekstylia. Śląsk to miejsce, w którym znajduje się główna siedziba naszej firmy, jednak sprzedaż naszych produktów prowadzimy na terenie całego kraju.  Nasze produkty (firany gotowe, firany woal i inne) cechuje najwyższa jakość materiałów oraz wykończeń, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Materiały sprzedawanego przez naszą firmę towaru są dobierane w taki sposób, aby ich trwałość i jakość posłużyła Państwu na długi okres użytkowania! 

Wszystkie nasze produkty są wyprodukowane w Polsce, dzięki czemu wszystkie detale są idealnie dopracowane, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są w 100% prawdziwe, wykonywane przez naszą firmę, na prawdziwych oknach! (nie znajdziesz u nas produktów pochodzących z wizualizacji czy zdjęć tworzonych komputerowo), dzięki czemu masz gwarancję otrzymania produktu zgodnego z opisem i wyglądem prezentowanym za załączonych zdjęciach! 

 

Już po 3 miesiącach prężnej działalności w branży tekstylnej na rynku internetowym w serwisie allegro.pl zostaliśmy odznaczeni standardem allegro, który świadczy o rzetelności firmy, wysokiej jakości oferowanych produktów, szybkiej wysyłce oraz o najwyższej jakości oferowanych przez nas usług! 


 

 

 

Kupując u nas masz gwarancję: 

-  Wysokiej jakości oferowanych produktów

- Pełne zainteresowanie ze strony sprzedawcy klientem

- Odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania

- Szybką wysyłkę produktów

- Realne zdjęcia 

- miłą i komfortową obsługę!

 

Klient jest dla nas najważniejszy! 

Zapraszamy do zakupów!