Kod produktu: Różne kolory

Firana Gotowa woalowa "Balkon kolorowy"

69,90 zł

(brutto)
  Chwilowy brak towaru
FIRANY
  Towar bliski wyczerpaniu


Firana gotowa "balkon kolorowy" idealnie pasuje wszędzie tam, gdzie występują drzwi balkonowe, tj. do Sypialni, Pokoju gościnnego czy jadalni. Firana Składa się z dwóch części: 1.część balkonowa, którą należy spiąć załączoną tasiemką 2. część okienna, którą również można spiąć dwoma tasiemkami. Obydwie części posiadają taśmę marszczącą, a dzięki temu, że części te są osobno istnieje możliwość powieszenia balkonu zarówno po lewej jak i prawej stronie. Przewieszany woal w części balkonowej można przewiesić wyłącznie na stronę lewą lub w przypadku chęci przewieszenia na stronę prawą należy przewiesić go przez karnisz (uszko na woal jest wyłącznie po stronie lewej). 

Wysoka jakość wykonania oraz idealnie dopracowane szczegóły produktu zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.  Firanę można powiesić za pomocą żabek, założyć na karnisz bądź patyk (firany posiadają specjalny tunel) jak i również można powiesić firanę na haczyki, dzięki czemu firana pasuje również na różnorakie szyny. 

Do wyboru są 4 wersje kolorystyczne: biały, fioletowy (lila), srebrny oraz czerwony. 

Zaleca się pranie w temperaturze do 30 stopni, delikatne wirowanie oraz prasowanie żelazkiem o minimalnym nagrzaniu dolnej stopy.

Cena dotyczy całej, gotowej firany na okno oraz części  balkonowej oraz trzech opasek do wiązania.

Szerokość: całość: 500 cm. część balkonowa: 150 cm. część okienna: 350 cm
Wysokość: balkon: 250 cm. firana: 145 cm

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne