Kod produktu: Różne kolory

Firana Gotowa woalowa "liść z prawym bokiem"

26,49 zł

(brutto)
  Chwilowy brak towaru
FIRANY
  Towar bliski wyczerpaniu


Firana “Liść z bokiem” znakomicie prezentuje się w różnych pomieszczeniach – sypialni, salonie, czy też kuchni, gdzie dodatkowo paleta kolorystyczna pozwala na wybór koloru idealne dopasowanego do wnętrza różnych pomieszczeń.

Firany można zawiesić na wiele sposobów. Można wykorzystać w tym celu żabki czy też haczyki. Firanki można również nałożyć na patyk, karnisz lub też wykorzystać do ich zawieszenia różnego rodzaju szyny, ze względu na przystosowaną do tego taśmę marszczącą. 

Nasze firany wykonane są dokładnie i solidnie, dlatego też  produkty naszej firmy zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowym atutem podkreślającym urok firany jest kolorowa lamówka (zależnie od wyboranego koloru firany), przez co gustownie dopełniają wnętrza każdego pomieszczenia. 

Zaleca się pranie w temperaturze do 30 stopni,  prasowanie żelazkiem o minimalnym nagrzaniu dolnej stopy oraz delikatne wirowanie.

Przy zakupie należy wybrać kolor, który ma zostać dostarczony. Kolor dotyczy zwisających listków, spinanego boku oraz lamówki, którą wykończona jest firana. 

Rzep spinający kolorowy bok jest wysyłany wraz z firaną, gdyż jest częścią zestawu. 

Cena dotyczy całej, gotowej firany z rzepem. 

Szerokość: 320 cm
Wysokość: 145 cm / 145 cm

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne