Kod produktu: 3 części, różne kolory

Firana Gotowa woalowa "Zazdroski + Lambrekin"

49,00 zł

(brutto )
  Chwilowy brak towaru
FIRANY
  Towar bliski wyczerpaniu


 "Zazdroski + lambrekin" jest to komplet firan składający się z dwóch zazdrosek na dół oraz lambrekin na górę z trzema kwiatami znajdującymi się w zestawie. Cały Komplet  pięknie prezentuje się w kuchni, a górna część pozmala na powieszenie firan również w przedsionkach i małych okienkach. 

Firany można powiesić bezpośrednio na karnisze bądź patyki, można spiąć je za pomocą żabek, jak i również istnieje możliwość powieszenia firany na haczyki, dzięki czemu firana pasuje również na różnego rodzaju szyny. Wszystkie elementy posiadają taśmę marszczącą. 

Firany posiadają wysoką jakość wykonania, a ich szczegóły są idealnie dopracowame, dzięki czemy zadowolą nawet najbardziej wymagającą klientele. Dodatkowo wykończenie firany kolorową lamówką (w zależności od wybranego koloru) podkreśla jej urok. Firany te gustownie dopełniają wnętrza twoich pomieszczeń. 

Zaleca się pranie firan w temperaturze max 30 stopni, delikatne wirowanie oraz prasowanie żelazkiem o minimalnym nagrzaniu dolnej stopy.

Przy zakupie należy wybrać kolor, który ma zostać dostarczony. 

Firanę można podpiąć na różne sposoby, tak jak zostało to przedstawione na zdjęciach.

Cena dotyczy całej, gotowej firany składającej się z 3 części wraz z kwiatami przedstawionymi na zdjęciach oraz dwoma białymi opaskami. Cały komplet kosztuje wyłącznie 49 zł !!!

 

Aktualna ocena klientów:  (3/5)
Ilość ocen: 0

Produkty podobne