1. Podane wymiary firan dotyczą firan przed zmarszczeniem czy dotyczą już zmarszczonej firanki ?
  Wymiary te dotyczą prostej taśmy, czyli przed zmarszczeniem. Klient sam marszy sobię firanę i dopasowywuje do własnego karnisza. Więcej informacji znajdą Państwo w punkcie 2.
 2. Na jakie okna pasuje ta firanka ?
  Aby obliczyć czy Firana pasuje na Państwa karnisz, należy szerokość podaną w opisie produktu podzielić na 2, oraz z każdej strony dodać 40 cm. Np. Jeśli firana ma na prostej taśmie 360 cm, to pasuje ona na karnisze od 140 cm do 220 cm.
 3. Czy jest możliwość uszycia innych wymiarów firan bądź obrusów ?
  Szyjemy firanki na zamówienie dzięki czemu istnieje taka możliwość. W celu zamówienia innych wymiarów prosimy o kontakt mailowy. 
 4. Czy produkty są fabrycznie nowe ?
  Tak, wszystkie oferowane przez nas produkty są fabrycznie nowe, bez śladów użytkowania. Świadczyć o tym mogą opakowania, gdyż każdy produkt jest oryginalnie zapakowany.
 5. Dlaczego nie mogę się z państwem skontaktować telefonicznie ?
  Kontakt telefoniczny możliwy jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 ( nie dotyczy świąt oraz dni ustawowo wolnych). W innych przypadkach nie ma mozliwości kontaktu telefonicznego. Aby zadać pytanie po ww. godzinach zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego, a odpowiedź dostaną Pańswo już następnego dnia roboczego.
 6. Zamówiłam/zamówiłem w piątek paczkę, która miała dojść w 24 godziny. Dziś jest niedziela a paczki dalej nie ma, dlaczego ?
  Wszelkie godziny nadania/wysłania oraz transportu przesyłek dotyczą dni roboczych (od poniedziałku do piątku). W momencie zamówienia przesyłki w piątek, paczka powinna dojść w poniedziałek, lecz może pojawić się również dopiero we wtorek rano. W przypadku nie otrzymania przesyłki w innych przypadkach, prosimy o kontakt mailowy bądź tlefoniczny w celu rozwiązania problemu.